Wróć do Okna PVC

Perfectherm

PERFECTHERM to nowoczesne okna  wykonane w najwyższym standardzie, spełniające wymagania stolarki pasywnej. Okna  Perfectherm nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter, gdyż zadbano w nich o każdy detal. Rdzenie profili okiennych występują w czterech kolorach ( białe, brązowe, antracytowe oraz karmelowe) po otwarciu okna idealnie komponują się z zastosowaną okleiną i pasują do nowoczesnych aranżacji. Dzięki niskiej przyldze okno zyskuje większą powierzchnię szyby, a do pomieszczenia trafia więcej światła. Okna Perfectherm to gwarancja, że Twój dom wypełniać będzie cisza i ciepło.

Stylowe – dwa kształty skrzydła: designerskie oraz klasyczne, doskonale wpisują się w nowoczesne budownictwo

Ciepłe – sześciokomorowe profile o głębokości zabudowy 80 mm oraz pakiety trzyszybowe 48 mm z ciepłą ramką zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną okna na poziomie 0,78W/m2K

Szczelne – zastosowanie trzech uszczelek w skrzydle i w ramie, pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjnych.

Niezawodne – profile okienne w klasie grubości A, okucia obwiedniowe w 5-tej najwyższej klasie antykorozyjności oraz duże, specjalnie profilowane zbrojenia gwarantują niezawodność przez wiele lat.