Wróć do Okna PVC

KBE 76 AD

to nowoczesne rozwiązanie wyróżniające się funkcjonalnością i piękną estetyką. Ciepły 5-komorowy profil wraz z systemem uszczelnienia konstrukcji oraz pakiety 3-szybowe z ciepłą ramką pozwalają na zatrzymanie ciepła wewnątrz budynku.

Charakterystyka ogólna okien PVC KBE 76AD

  • Ilość komór w ramie: 5
  • Grubość profilu: 76 mm
  • Uszczelki na obwodzie: 2
  • Rodzaj pakietu szybowego: 3-szybowy 4/18/4/18/4 z ciepłą ramką
  • Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego:Uw = 0,76 W/m2K

KBE 76 AD to wybór bez kompromisów! Nowoczesny i najlepszy w swojej klasie system okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przed włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie KBE 76 AD podejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia!

Okna KBE 76 AD charakteryzują się wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska system spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości.

Innowacyjna konstrukcja systemu KBE 76 AD pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów. Wymiana starych okien na nowe-nowoczesne okna w systemie KBE 76 AD jest więc czystą przyjemnością