Moskitiery

Kłopoty z komarami, muchami, osami i innymi latającymi zmorami spokojnych wieczorów?
Dzięki systemom ochrony przed owadami pozostają one tam gdzie ich miejsce: na zewnątrz.
Oferujemy Wam przejrzysty system bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań każdego problemu. Korzystajcie więc Państwo wraz z całą rodziną z domowego zacisza bez latających owadów.
Na rynku możecie Państwo znaleźć wiele środków chemicznych do zwalczanie owadów, jednak są to substancje toksyczne i mogą być szkodliwe. Najbardziej ekonomiczne i najprostsze rozwiązanie problemów z owadami to siatka stała wykonana z lekkiej i wytrzymałej ramki aluminiowej i odpornej na czynniki zewnętrzne siatki z włókna szklanego. Całość stanowi doskonałą przeszkodę dla much czy komarów. Dzięki swym zaletom nadaje się również do ochrony piwnic i wywietrzników przed gryzoniami.
Moskitiery to doskonałe zabezpieczenie naszych pomieszczeń przed insektami i owadami nie ograniczające przy tym dostępu światła dziennego.

Okienne moskitiery przeznaczone są do każdego typu okna z PCV, drewna czy aluminium. Moskitiery montowane są na zewnętrznej stronie ościeżnicy umożliwiając otwieranie i zamykanie okna bez konieczności demontażu moskitiery.

Moskitiera ramkowa otwierana

System moskitiery ramkowej otwieranej doskonale zabezpiecza wnętrze pomieszczeń przed dostępem owadów jednocześnie idealnie współpracując z drzwiami balkonowymi.

Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, zaciskanych lub skręcanych przy pomocy wkrętów dociskowych. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie skrzydła o większych gabarytach.

Profil ramy wykonany jest z mocnego ekstrudowanego  kształtownika aluminiowego o nowoczesnym zaokrąglonym kształcie, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami drzwiowymi.