Okna i drzwi aluminiowe Aliplast Econoline Aliplast Triline Aliplast Imperial Aliplast Econoline Aliplast Triline Aliplast Imperial
Wróć do Okna i drzwi aluminiowe

Aliplast Triline

Trójkomorowy system z przekładką termiczną o szerokościach 14.8 mm i 17 mm, wzbogaconą dodatkiem włókna szklanego. System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 4 mm do 37 mm. Szyby są mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu listew przyszybowych z kształtowników aluminiowych oraz uszczelek. Uszczelki przyszybowe i przy-mykowe wykonane są z kauczuku syntetycznego EPDM.

System TRILINE jest kompatybilny z innymi systemami Aliplast – wspólne listwy szklące, uszczelki, narożniki i okucia. Profile drzwiowe posiadają specjalnie ukształtowany rowek pozwalający na bezobróbkowe montowanie okuć (zawiasy wrębowe, rygle drzwi dwuskrzydłowych, zaczepy zamków), możliwe jest również stosowanie tradycyjnych zawiasów nawierzchniowych. Powierzchnia kształtowników zabezpieczona jest powłokami lakierowanymi proszkowo lub anodowana.

Okna i drzwi proponujemy Państwu łącznie z montażem. W trakcie ich eksploatacji do dyspozycji pozostaje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zastosowanie:

  • wszelkiego rodzaju witryny, okna, drzwi
  • witryny szklone szybami zespolonymi i szkłem pojedynczym
  • okna rozwierno-uchylne, rozwierne, uchylne, obrotowe, uchylno-przesuwne
  • drzwi otwierane na zewnątrz, do wewnątrz, jedno i dwuskrzydłowe, z doświetlami
  • drzwi przesuwne pod automatykę drzwiową