Drzwi zewnętrzne

Profesjonalny produkt – profesjonalny montaż

Firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów udziela porad w zakresie doboru drzwi w zależności od przeznaczenia i w jakich warunkach mają spełniać swoje zadanie, dlatego Tyskie Okna zajmują się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem drzwi.

Tyskie Okna przygotowała dla Państwa bardzo duży wybór estetycznych w pełni funkcjonalnych drzwi zewnętrznych do mieszkań i domków jednorodzinnych odpornych na czynniki atmosferyczne.

Duży wybór kształtów, wzorów i kolorów skrzydeł jakie znajdują się w ofercie a także ich niepowtarzalna estetyka, pozwoli wbrać drzwi najlepiej pasujące do Waszego wnętrza.

Solidne zbrojone hartowanymi prętami stalowymi poszycie w połączeniu ze stalową wypełnioną betonem ościeżnicą, zamki atestowane podnoszą komfort bezpieczeństwa i stanowią barierę nie do pokonania dla potencjalnego włamywacza.

Bardzo ważnym elementem jest profesjonalny montaż przez autoryzowane ekipy montażowe, które zapewniają najlepszą i solidną jakość.

Warto pamiętać że tylko autoryzowany montaż gwarantuje poprawność funkcjonowania drzwi, mam wtedy pewność że nasze drzwi są dobrze zamontowane, a bezpieczeństwo domu jest faktycznie nie do podważenia.