Wróć do Okna PVC

KBE 76 MD

to nowoczesny system okien PVC, który wyróżnia solidna konstrukcja i elegancki design. 6-komorowy profil o głębokości zabudowy ramy i skrzydła 76 mm oraz potrójny system uszczelek gwarantują niski współczynnik przenikania ciepła. Dzięki temu okna KBE 76MD spełniają aktualne wymogi prawa budowlanego oraz idealnie sprawdzą się w budownictwie energooszczędnym.

Charakterystyka ogólna okien PVC KBE 76MD

  • Ilość komór w ramie: 6
  • Grubość profilu: 76 mm
  • Uszczelki na obwodzie: 3
  • Rodzaj pakietu szybowego: 3-szybowy 4/18/4/18/4 z ciepłą ramką
  • Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego:Uw = 0,73 W/m2K

 

KBE 76 MD to nowoczesny i najlepszy w swojej klasie systemem okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przd włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie KBE 76 MD  podejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia.

Okna w systemie KBE 76 MD to wybór bez kompromisów. Charakteryzują się one wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynnik izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska. System spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości.

Innowacyjna konstrukcja systemu KBE 76 MD pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów. Wymiana starych okien na nowe-nowoczesne okna w systemie KBE 76 MD jest więc czystą przyjemnością.