O firmie

Jesteśmy firmą wywodzącą się z Niemiec i od ponad 20 lat nieprzerwanie zajmujemy się stolarką okienno-drzwiową. Nasze doświadczenie to ponad milion okien wyprodukowanych na rynek polski i europejski.  W roku 2007 uzyskaliśmy status samodzielnego i w 100% polskiego przedsiębiorstwa. Różnorodność produktów, którymi dysponujemy pozwoli zrealizować wszelkie Państwa marzenia ...


Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę Klienta, czyli: doradztwo, ofertowanie, pomiar, wykonanie stolarki, autoryzowany montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Znajdujemy się w wielu miejscach w Polsce, a w szczególności na Śląsku oraz w krajach Unii Europejskiej, między innymi: Belgii, Czechach, Niemczech, Austrii czy we Włoszech. W osiedlach, domach jednorodzinnych i nietuzinkowych obiektach architektonicznych. Nasze okna można spotkać w Tychach: przy ul. Sikorskiego, na osiedlu Balbina, na osiedlu Cztery Pory Roku, na katowickim Tysiącleciu (popularne „kukurydze"), katowickich Dębowych Tarasach, w szkole podstawowej w Paniówkach, w mikołowskim osiedlu przy ul. Stolarskiej, na osiedlu „Magnolia" w Rudzie Śląskiej, w Banku Spółdzielczym w Ornontowicach i w wielu innych miejscach.

Nasza firma jest wielokrotnym laureatem ogólnopolskiego programu „Przedsiębiorstwo Fair Play" - respektuje zasady etyki w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz zdobywcą kilku prestiżowych nagród, w tym m.in. „Złoty Filar Budownictwa" na Targach Budownictwa w Tychach.