Perfectherm

PERFECTHERM to nowoczesne okna  wykonane w najwyższym standardzie, spełniające wymagania stolarki pasywnej. Okna  Perfectherm nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter, gdyż zadbano w nich o każdy detal. Rdzenie profili okiennych występują w czterech kolorach ( białe, brązowe, antracytowe oraz karmelowe) po otwarciu okna idealnie komponują się z zastosowaną okleiną i pasują do nowoczoczesnych aranżacji. Dzięki niskiej przeldze okno zyskuje większą powierzchnię szyby, a do pomieszczenia trafia więcej światła. Okna Perfectherm to gwarancja, że Twój dom wypełniać będzie cisza i ciepło.

Stylowe - dwa kształty skrzydła -designerskie oraz klasyczne, doskonale wpisują się w nowoczesne budownictwo

Ciepłe - sześciokomorowe profile o głębokości zabudowy 80 mm oraz pakiety trzyszybowe 48 mm  z ciepłą ramką zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną okna na poziomie 0,78W/m2K

Szczelne - zastosowanie trzech uszczelek w skrzydle i w ramie, pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametyrów izolacyjnych.

Niezawodne - profile okienne w klasie grubości A, okucia obwiedniowe w 5-tej najwyższej klasie antykorozyjności oraz duże, specjalnie profilowane zbrojenia gwarantują niezawodność przez wiele lat.